Автор Тема: расширительный бачек  (Прочитано 3595 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн daglas1 >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 8
  • Регион: Херсонский
расширительный бачек
« : 28 Мая 2017, 21:27:43 »
Раскажите камрады про расширительный бачек рав 4 в 30-м кузове. Там на расширительном бачке охлажадйки есть носик, чуть ниже заливной горловины. На этом носике должна быть заглушка или крышечка? На станции не официальной не в курсе этого вопроса - отправили меня гуглить. Просто не привычно когда расширительный бачек с носиком. Или в нем клапан есть для одностороннего движения охлаждайки?

Оффлайн Андрей Николаевич >>

  • Администратор
  • Санитар форума 2015
  • Член Клуба
  • Член Совета Клуба
  • *****
  • Сообщений: 26974
  • Пол: Мужской
  • Регион: Киевский
Re: расширительный бачек
« Ответ #1 : 29 Мая 2017, 09:18:12 »
вин код напишите, чтоб по каталогу посмотреть

Оффлайн daglas1 >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 8
  • Регион: Херсонский
Re: расширительный бачек
« Ответ #2 : 29 Мая 2017, 09:28:35 »
вин код напишите, чтоб по каталогу посмотреть
Прошу простить меня за тараканы в голове :)
Скину картинку на свой бачек, гугл выдает много вот таких вот картинокА так 30-й кузов дорестайл, араб 2007 года.

Оффлайн baskos >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 122
  • Пол: Мужской
  • Регион: Тернопольский
Re: расширительный бачек
« Ответ #3 : 30 Мая 2017, 09:41:32 »
Якщо відкрутити кришку і всередині, по-периметру заливного отвору, йде канавка, яка і з'єднана з цим "носиком"? якщо так, то цей носик відводить охолоджувальну рідину (пари) від опіків кінцівок, які на гарячу, таки відкручують заливну кришку.
На ньому мала би бути трубка, яка направлена вниз, без жодних заглушок.
Всі граматичні помилки є стилістичними особливостями автора  :)

Оффлайн daglas1 >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 8
  • Регион: Херсонский
Re: расширительный бачек
« Ответ #4 : 30 Мая 2017, 10:39:51 »
Якщо відкрутити кришку і всередині, по-периметру заливного отвору, йде канавка, яка і з'єднана з цим "носиком"? якщо так, то цей носик відводить охолоджувальну рідину (пари) від опіків кінцівок, які на гарячу, таки відкручують заливну кришку.
На ньому мала би бути трубка, яка направлена вниз, без жодних заглушок.
звичано до цього носику веде дірка, не потрібно надлишкового тиску и гарячої рідини щоби виливалась рідина під час заливки рідини через горлову. Це дуже дратує не тільки мене але і механіків. Ну і наш емоційний стан то не головке, я хвилюсь щоб через ту дірку волога та пил не потряпляли до бачку.

Оффлайн baskos >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 122
  • Пол: Мужской
  • Регион: Тернопольский
Re: расширительный бачек
« Ответ #5 : 30 Мая 2017, 11:12:34 »
звичано до цього носику веде дірка, не потрібно надлишкового тиску и гарячої рідини щоби виливалась рідина під час заливки рідини через горлову. Це дуже дратує не тільки мене але і механіків. Ну і наш емоційний стан то не головке, я хвилюсь щоб через ту дірку волога та пил не потряпляли до бачку.
Так, це створює пені незручності під час заливу. Кришка (справна) щільно закриває і бачок і канавку і носик, тож в закритому положенні малоймовірно, що до бачка потрапить волога, пил і т.д. Для ефективнішого захисту все ж можна відвести шмат звичайної трубки, або на схемах знайти оригінальну і зробити все по-Фен-Шуй :)
Всі граматичні помилки є стилістичними особливостями автора  :)

Оффлайн sergey2 >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 1713
  • Регион: Тернопольский
Re: расширительный бачек
« Ответ #6 : 30 Мая 2017, 22:35:44 »
Плюсую, фен шуй не обовязково, просто  трубку надіти і опустити вниз.

Оффлайн daglas1 >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 8
  • Регион: Херсонский
Re: расширительный бачек
« Ответ #7 : 31 Мая 2017, 09:25:41 »
дякую всім за допомогу. Пошукав трохи по ютубу і знайшов таке https://www.youtube.com/watch?v=f6dMJfZ90dY відео. Там дядько зливає антифриз а потім новий заливає, і в нього точна така ж халепа з носиком :)
Я думаю що це така фішка у тойоти.

Оффлайн sergey2 >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 1713
  • Регион: Тернопольский
Re: расширительный бачек
« Ответ #8 : 31 Мая 2017, 22:00:41 »
Майже у всіх авто є така фішка, просто реалізована по різному, і в деяких авто цей пісюн не торчить а виконаний як скритий елемент всередині бачка, естетика короче.