Технический Раздел > Электрика и Оптика

Нестабільна бортова напруга

(1/3) > >>

baskos:
Проблема:
Без габаритів напруга бортової мережі плаває в межах 12.4-14.6 В
Симптоми:
Після стоянки заводиться без проблем, напруга на АКБ 12.2В. На заведеному двигуні напруга самовільно змінюється від 12.4В до 14.6В, при чому може  "гуляти" туди-сюди, а може зупинитись на максимумі чи мінімумі, а може 13.0В, а може пів дня залишатись 14.1В
На всі споживачі як окремо, так і разом: магнітола, клімат (вкл і викл кондиціонер), підігрів дзеркал, стоп-сигнал, і навіть підсвітка багажника і т.д. - практично не реагує. Якщо не включено зовнішнє світло - напруга гуляє. Зі світлом, при максимальному навантаженні, на холостих, може просісти до 13.9В.
Вдалось встановити лише одну залежність: вмикаються габарити (ближнє, дальнє, ПТФ) і напруга чітко тримається 14.1-14.2В.
Окремо "маячити" дальнім - без змін. На датчик світла реагує коректно і при включенні ближнього в режимі AUTO наруга стабілізується.
На зміну оборотів не реагує.
Кілька разів був в електриків, але в них якраз попадав "момент" і на вольтметрі чітко трималось 14.1В - 14.2В, то ж проблему зафіксувати не вдавалось.
Прошу діагноз, панове. Чи може ще якісь аналізи?

sergey2:
Заїдь до мене, я зроблю тобі генератор і почищу маси по моторному, в мене точно така сама історія була до недавна, вліз в 1000грн по ремонту, але в мене ще й кільця  з підшипниками на генераторі пішли гайтю.

игорь ом:
какая у вас машина? не спешите никуда лезть

baskos:
проблема спостерігається на Avensis T27

игорь ом:
во первых не надо туда лезть тестером. во вторых нема смысла ехать к электрикам, у которых нет дилерского сканера.
суть в чем. нету там на гене регулятора. бортовым напряжением управляет эбу мотора. на гене только усилитель ошибки. бортовое напряжение меняется в дуже широких пределах, примерно от 12 с копейками до почти 16 вольтей, в зависимости от характера работы машинки. при полностью исправном и заряженном акуме (проверить в первую очередь), на холостом гена не работает. при запросе крутящего тоже не работает. на мощностных тоже отдыхает. короче для проверки бортового есть специальный дилерский тест, это не жигули.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

Перейти к полной версии