Автор Тема: Автокатастрофы  (Прочитано 3998 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Denker >>

  • Гость
Автокатастрофы
« : 17 Сентября 2009, 23:40:37 »
Шановні учасники клубу!

Пропонуємо Вам унікальну можливість бути вкладом в Україну!
До Вас звертається Лариса Соломіна та ініцітивна група людей, яка займається благодійними проектами.Я також маю своє власне авто та можливість с Вами спілкуватися та вдячна Вам за активну участь у клубі!

Зараз ми ведемо проект, пов'язаний з допомогою людям, які постраждали  в автокатастрофах і не лише. Презентація та інша  важлива інформація у вкладенні. Це глобальний формат  проекту, освітлення даного питання вже починає розгортатись у всіх можливих ЗМІ, публічних місцях, міністерствах, крупних і дрібних бізнесах. Якщо ви керівник чи співвласник бізнесу, ми пропонуємо Вам наобмін рекламу в пресі, телебаченні, і інших друкованих виданнях, якщо це важливо для вашого розвтку.
На зібрані гроші, ми купуємо устаткування на суму 120 тис. грн. для надання першої медичної допомоги.Також є домовленості, щоб надрукувати навчальну літературу, книги і в результаті зробимо документальний фільм.
Не залишайтеся байдужим до моєї пропозиції! Ваш вклад не оцінюється в якійсь конкретній цифрі, лише  Ваша усвідомленість вибору.  Дуже чекаю відповіді, питань,комментарів!

З повагою, Лариса Соломіна 8067-380-15-15

Оффлайн BONUS >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 1149
  • Пол: Мужской
  • Регион: Одесский
Re: Автокатастрофы
« Ответ #1 : 18 Сентября 2009, 16:50:05 »
Я правильно понял, там хотят чтоб мы скинулись баблом. Для ЧЕГО-ТО и ПОЧЕМУ-ТО!?

Оффлайн MDM >>

  • Основатель Клуба
  • Черный Ниндзя
  • Сообщений: 6434
  • Пол: Мужской
  • Регион: Киевский
Re: Автокатастрофы
« Ответ #2 : 18 Сентября 2009, 18:23:15 »
Я правильно понял, там хотят чтоб мы скинулись баблом. Для ЧЕГО-ТО и ПОЧЕМУ-ТО!?

не все, а те у кого оно есть и кому есть необходимость в рекламе... у Клуба есть необходимость...
БУДЬ АККУРАТЕН ЗА РУЛЁМ