Автор Тема: Комфорт поворотів (ввічливі повороти, лентяйка)  (Прочитано 3304 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Vakula >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 18
  • Пол: Мужской
  • Регион: Николаевский
  • Автомобиль: Toyota Corolla 120
Даний пристрій дуже добре допомагає в дорозі; при обгоні на трасі не треба перемикати поворот, або тримати важіль. Усього злегка придавив і система підхватила та потримала до трьох блимів. Цього досить, що б показати про початок маневру. Сам дуже часто використовую в місті.
На акура клубі хтось у мене узяв і одного часу відбію не було від акуроводів  :pardon:
Зараз пристрій монтується в розріз проводів в підрульовому просторі біля перемикача, але в перспективі буде пробно зробрені реле в замін штатного. Та це не скоро, бо китаєць продав не робочі реле, а чіпи під них ну дуже не дешеві і дооовго їдуть.
Так що, готовий до бесіди з користувачами.
До речі, в моєму пристрої є вхід для підключення плюса від задньої. При налаштованому терміні, їдучи задньою, вмикається аварійка. Рекомендований проміжок - 5-6 сек. Перевірено не тільки на собі.

P.S Власне я сам ставлю на тойоту хвилин 20. Не важливо яка.

Оффлайн Андрей Николаевич >>

  • Администратор
  • Санитар форума 2015
  • Член Клуба
  • Член Совета Клуба
  • *****
  • Сообщений: 26974
  • Пол: Мужской
  • Регион: Киевский
а в чем суть? предложить, или похвастаться?))))

Оффлайн Vakula >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 18
  • Пол: Мужской
  • Регион: Николаевский
  • Автомобиль: Toyota Corolla 120
предложить, или похвастаться?))))
Ви знаєте, коли я, маючи 3-5 повідомлень і пишу тему а-ля ПРОДАМ, то мене вносять до списку бариг. І не важливо, що я сам розробник та виробник. Для більшості я барига, тому що продаю.
Навіть, коли залишаю ссилю на повідомлення про продаж.
Сюди, на форум я прийшов, що б по-перше, дізнатись більше про вибрані мною авто. По-друге пропонувати людям не вистачаючого. При чому, мої пропозиції завжди актуальні, непотріб не роблю і навіть не розглядаю навіть.
Так що, на Ваші питання напевно відповідь буде - пропонувати, але не нав'язувати. Бо тут же скажуть КОМЕРЦІЯ, іди до......такого то. Комерція, це коли купив-продав. В мене 3-4 пристрої в місяць за щастя.
А якщо Ви прийняли за похвастатись фразу після мови, то то був натяк, що ставиться пристрій швидко.

Оффлайн depoll >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 520
  • Пол: Мужской
  • Регион: Днепропетровский
Херня то все ваша приблуда, с ней  реально пользоваться только при перестроении, при обгоне сигналами поворотов совсем по другому пользуются.

Оффлайн Vakula >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 18
  • Пол: Мужской
  • Регион: Николаевский
  • Автомобиль: Toyota Corolla 120
Херня то все ваша приблуда
А для чого на ВСІХ нових авто це вже йде по замовчуваню? Тим більш, Вам ніхто не заважає важіль натиснути до фіксації, чи не так?
І да, кожному своє. Дехто, поїздивши на авто з цим, на інших вже шукає, як реалізовати, що б було. Другим вона просто заважає.

Оффлайн depoll >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 520
  • Пол: Мужской
  • Регион: Днепропетровский
А для чого на ВСІХ нових авто це вже йде по замовчуваню? Тим більш, Вам ніхто не заважає важіль натиснути до фіксації, чи не так?
І да, кожному своє. Дехто, поїздивши на авто з цим, на інших вже шукає, як реалізовати, що б було. Другим вона просто заважає.
она не для обгона, она для перестроения

Оффлайн banzai >>

  • Член Клуба
  • *****
  • Сообщений: 7747
  • Пол: Мужской
    • Светодиодное Освещение
  • Регион: Одесский
  • Автомобиль: Aurion 2010
Вы извлекаете выгоду из своей деятельности, а значит она должна быть оплачена по правилам форума.
Camry SXV20 —> Celica ZZT23 —> ES300 MCV30 —> Camry ACV30 —> Celica ZZT23 —> Aurion GSV40

Оффлайн Vakula >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 18
  • Пол: Мужской
  • Регион: Николаевский
  • Автомобиль: Toyota Corolla 120
она не для обгона, она для перестроения
Вважаю ідіотизмом їхати з ввімкненим поворотом. По Вашому виходить. що так. А я лише показую початок маневру один, потім другий і усім стає ясно. Це в випадку, коли за кермом не водятел, котрих розвелось як тарганів. При чому, повороти взагалі не вмикаються.

Ну то таке. Оно Банзай зарядив вже мені, що я комусь щось вже винен. Цікаво все починається. Хоча я поки ще нічого не продаю та не продав.

А по цікавим темам якось порожньо геть. таке відчуття, що форум до мене геть мертвим лежав.

Оффлайн banzai >>

  • Член Клуба
  • *****
  • Сообщений: 7747
  • Пол: Мужской
    • Светодиодное Освещение
  • Регион: Одесский
  • Автомобиль: Aurion 2010
Если вы даёте советы и рассказываете, как сделать - это одно, а если вы предлагаете свои услуги, то должны создать свою тему по предоставлению этих услуг и оплатить её согласно правилам форума.
Camry SXV20 —> Celica ZZT23 —> ES300 MCV30 —> Camry ACV30 —> Celica ZZT23 —> Aurion GSV40

Оффлайн Vakula >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 18
  • Пол: Мужской
  • Регион: Николаевский
  • Автомобиль: Toyota Corolla 120
Если вы даёте советы и рассказываете, как сделать - это одно, а если вы
Ми не по темі.
Якщо до мене є претензія, є фіча - Сообщить модератору. Жмакайте на неї і напевно ВАМ буде щастя, тим паче ви тут в авторитеті.
Бо я поки бачу одне - Я помилився дверима напевно.

Оффлайн banzai >>

  • Член Клуба
  • *****
  • Сообщений: 7747
  • Пол: Мужской
    • Светодиодное Освещение
  • Регион: Одесский
  • Автомобиль: Aurion 2010
Странный вы человек — как-то слишком болезненно реагируете на светы и замечания. Читали правила форума при регистрации?
Camry SXV20 —> Celica ZZT23 —> ES300 MCV30 —> Camry ACV30 —> Celica ZZT23 —> Aurion GSV40

Оффлайн Vakula >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 18
  • Пол: Мужской
  • Регион: Николаевский
  • Автомобиль: Toyota Corolla 120
Читали правила форума при регистрации?
Навіть Статут прочитав. Більше того, мені цікаво Ви його читали самі?
З приводу моєї болячої реакції; так то захисна реакція від нападу.

Оффлайн banzai >>

  • Член Клуба
  • *****
  • Сообщений: 7747
  • Пол: Мужской
    • Светодиодное Освещение
  • Регион: Одесский
  • Автомобиль: Aurion 2010
:lol: Ага, «напад» и «агрэссия»! :rofl:
Camry SXV20 —> Celica ZZT23 —> ES300 MCV30 —> Camry ACV30 —> Celica ZZT23 —> Aurion GSV40

Оффлайн Vakula >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 18
  • Пол: Мужской
  • Регион: Николаевский
  • Автомобиль: Toyota Corolla 120

Оффлайн banzai >>

  • Член Клуба
  • *****
  • Сообщений: 7747
  • Пол: Мужской
    • Светодиодное Освещение
  • Регион: Одесский
  • Автомобиль: Aurion 2010
Всё с вами понятно, идите с миром. :swoon: %)
Camry SXV20 —> Celica ZZT23 —> ES300 MCV30 —> Camry ACV30 —> Celica ZZT23 —> Aurion GSV40