Автор Тема: Владельцы Corolla City 1.3  (Прочитано 630929 раз)

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн Pokudjok >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 21
  • Пол: Мужской
  • Регион: Львовский
Re: Владельцы Corolla citi 1.33
« Ответ #105 : 08 Января 2011, 20:54:51 »
Якось довелось заїхати на ОФ сервісну странцію через проблеми з замиканням дверей. То була дрібниця - замок просто замерз як вияснилось. І при нагоді спілкувався з тестером чи як він там називається- людина, яка приймала в мене машину і здавала її мені назад. І він мені розповів, що при включені пічки бажано включати циркуляцію повітря в середини салону ібо якщо цього не робити, то бувають випадки що забір сирого повітря призводить до концентрації вологи і той конденсат прямо з обшивки криші капає як протікаючий кран. Це викликало в мене подив. Але, памятаючи про цю розповідь, став в 80% випадках включати циркуляцію повітря інсайд.
І два дні тому, їхав я до батьків жінки (100 км від Львова) та помітив краплю води біля ліхтаря, який розміщений біля лобового скла. Придивившись, я помітив, що по обидва боки від ліхтаря - обшивка мокра. :o Думаю, що це саме той випадок, про який мені розповідали. Звичайно той конденсат рікою не лив, але коли я зловив яму, то капель так десяток злетіло.
Видно волога потроху збиралася і замерзла. І коли я кожного дня їду на роботу, то повітря в салоні не встигає добре прогрітись, оскільки мені до роботи 20-35 хв. їхати. А в даному випадку я їхав за місто, тому салон прогрівся - каплі потекли.
Причиною цього ацтойного явища також можуть бути ворсові килимки, які зимою мальоха не зовсім практичні. Але я пару разів забирав їх і висушував, тобіш слідкував за ситуацією. Не знаю. Якось це дивно. Крім того я декілька років їздив на тойотах. Подібного гонєва не спостерігалося. Правда килимки були гумові %).
Чи зустрічалося Вам щось подібне? Думаю придбати треба ті кляті гумові килимки ібо ну його нафіг з такими приколами. Правда їх вартість в салоні 500 грн. (оригінальні). Дороговато однако. Ще є варіант з універсальними китаймькими за 250 грн. але їх треба буде підрізати, вирізати і т.д. Ще не вирішив.
« Последнее редактирование: 09 Января 2011, 10:05:18 от Pokudjok »

Оффлайн romeo >>

  • Член Клуба
  • Хранитель порядка ТКУ...
  • *****
  • Сообщений: 4478
  • Пол: Мужской
  • Регион: Киевский
Re: Владельцы Corolla citi 1.33
« Ответ #106 : 08 Января 2011, 21:55:28 »
Pokudjok 1. предупреждение за маты!
2. по фотке - не понял - в каком месте это у тебя влажность пробила?
« Последнее редактирование: 15 Февраля 2011, 07:27:22 от sanset »
Я перестал спорить с дураками - они опускают до своего уровня и побеждают за счёт опыта

Оффлайн Pokudjok >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 21
  • Пол: Мужской
  • Регион: Львовский
Re: Владельцы Corolla citi 1.33
« Ответ #107 : 08 Января 2011, 22:23:34 »
Над головою водія і пасажира трохи правіше є два ліхтаря, а між ними міні-бокс для, скажімо, окулярів. Так на фото якраз один з тих ліхтарів.

Оффлайн maus >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 572
  • Пол: Мужской
  • Регион: Киевский
Re: Владельцы Corolla citi 1.33
« Ответ #108 : 13 Января 2011, 09:32:45 »
раз на все, тогда скажи, какой был смысл делать короллу за 129к грн, без кондера и без нифига? получилась не машина, а консерва на 4х колесах.


Оффлайн INROK1055 >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 91
  • Пол: Мужской
  • Регион: Днепропетровский
Re: Владельцы Corolla citi 1.33
« Ответ #109 : 26 Января 2011, 23:55:09 »
Кстати, есть вопрос по комплектации Короллы 1.33 2009 года, а именно - сколько должно быть в комплекте с машиной буксировочных крюков, тех которые впереди в "морду" вкручиваются. Брал машину у ОД, при покупке на мой вопрос: "а почему крюк только один, ведь резьбовых отверстия два?", ответили, что в комплекте идет только один, но больше и не нужно. Не стал "заморачиваться", махнул, вроде как мелочь. А сейчас езжу и беспокоюсь, а хватит ли одного вдруг чего?
Народ, поделитесь информацией, у кого как?   :(

Оффлайн SANSET >>

  • Член Клуба
  • Черный Ниндзя
  • *****
  • Сообщений: 3249
  • Пол: Мужской
  • Регион: Киевский
  • Автомобиль: Toyota Camry V50, Toyota Corolla E120HB
Re: Владельцы Corolla citi 1.33
« Ответ #110 : 27 Января 2011, 07:07:35 »
Кстати, есть вопрос по комплектации Короллы 1.33 2009 года, а именно - сколько должно быть в комплекте с машиной буксировочных крюков, тех которые впереди в "морду" вкручиваются. Брал машину у ОД, при покупке на мой вопрос: "а почему крюк только один, ведь резьбовых отверстия два?", ответили, что в комплекте идет только один, но больше и не нужно. Не стал "заморачиваться", махнул, вроде как мелочь. А сейчас езжу и беспокоюсь, а хватит ли одного вдруг чего?
Народ, поделитесь информацией, у кого как?   :(
Все автомобили всех марок на заводе комплектуются ОДНИМ буксировочным крюком (если таковой вообще идёт в комплектации)!!! Не беспокойся понапрасну... ;)
Только дурак нуждается в порядке — гений господствует над хаосом! Альберт Эйнштейн

Оффлайн volodya327 >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 28
  • Пол: Мужской
  • Регион: Киевский
Re: Владельцы Corolla citi 1.33
« Ответ #111 : 27 Января 2011, 10:13:45 »
Планую навесні придбати Corolla City 1.33 MT. Багато прочитав по неї. Начебто все зрозуміло. Та відповідь на одне питання я так і не знайшов поки що.
Чи є можливість у Corolla City 1.33 MT Terra встановити круїз-контроль ?

Для Corolla 1,6 з автоматами та механікою різних комплектацій така можливість є:
http://www.toyota-club.com.ua/forum/index.php?topic=14480.0
мануал по довстановленню круїза і панелів керування магнітолою/хендс фрі на кермі + фото тут:
http://www.autocommunity.ru/forum/toyota/handmade/t18863/

Народ пише, що для комплектації Terra треба докупити і поміняти додаткову запчастинку "cпіральний дріт 84306-12110". Та я думаю, що це прокатить якщо машина спроєктована під встановлення круїза. І з метою здешевлення виробництва все уніфіковано.
Для двигунів 1,6 є комплектація з круїз-контролем. Це важливо. А от для 1,33 такої комплектації немає.

alteaxl так написав про критерій можливості встановлення:
http://www.toyota-club.com.ua/forum/index.php?topic=14480.msg314290#msg314290
"Как определить, что нужно:
1. Если есть кнопки управления н руле - спир. провод не нужен
2. Снять декоративный кожух вокруг рулевой колонки и в районе замка зажигания найти фишку (см. фото)
если задействовано много ножек то спиральный не нужен.
3. Самый точный способ но "пугающий" снять подушку и посмотреть свободный разъем.
Если, что не понятно спрашивайте или звоните."

Пропоную обговорити цю тему.
Якщо шанси на встановлення є, я б хотів поставити собі круїз.
Ціна питання 460+800 грн. А круїз разом із кнопками керування на кермі десь $280 ("меньше 9000 руб.").

Оффлайн Emilka >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 133
  • Пол: Мужской
  • Регион: Херсонский
Re: Владельцы Corolla citi 1.33
« Ответ #112 : 27 Января 2011, 11:23:03 »
to volodya327:
Привет! Сам в свое время был озабочен данным вопросом. Выяснилось что помимо всей этой лабуды (кнопки, рычаг,спираль и пр.) необходимо перепрошивать мозги короллки 1.33. А это уже совсем другой коленкор)) Совсем неохота лезть туда кривыми ручонками наших сервисменов %)
Поэтому забил я на круиз и езжу так.

PS Хотя круиз, сцуко, на трассе вещь удобная....
Судя по стилю езды, все водилы с блатными номерами на права сдавали в Англии.

Оффлайн Dim >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 209
  • Пол: Мужской
  • Регион: Запорожский
Re: Владельцы Corolla citi 1.33
« Ответ #113 : 27 Января 2011, 15:50:57 »
Если педаль газа механическая а не электронная как на 1,6 то ничего не получится :nea:

Оффлайн fighter1 >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 775
  • Пол: Мужской
  • Регион: Киевский
Re: Владельцы Corolla citi 1.33
« Ответ #114 : 03 Февраля 2011, 17:16:04 »
Pokudjok шото я проехал.....сижу и туплю, а где у нас кнопка цыркуляции воздуха ?
Лучше быть дураком среди умных, чем умным среди дураков.

Оффлайн volodya327 >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 28
  • Пол: Мужской
  • Регион: Киевский
Re: Владельцы Corolla citi 1.33
« Ответ #115 : 04 Февраля 2011, 13:25:24 »
Є ще одна цікава тема. Вартість ТО на Corolla 1,33 в всіх ОД в Києві різна.
Наприклад:
Автосаміт на Харківському: ТО1=1424 грн. ТО2=2218 грн.
http://www.toyota.com.ua/i/user/Image/service/pricelist/Corolla_1,3_NRE-150_1.jpg
Автосаміт на Столичному: ТО1=802 грн. ТО2=1601 грн.
http://www.toyota-kiev.com.ua/docs/to/corolla_1.33_6mt_2010.jpg
Тойота Сіті Плаза: ТО1=797 грн. ТО2=1741 грн.
http://www.city-plaza.toyota.ua/page_123.html

Увагу привертає те, що Автосаміт на Харківському заливає дорогу оливу у двигун: 0W20 за 916 грн., Автосаміт на Столичному - дешеву 5W30 за 268 грн. Решта ОД - не уточнює що вони заливають у двигло.
Я шукав дані в Інеті - яку оливу все-таки рекомендує сама Тойота (що л'ють на заводі ?). Поки що офіційної достовірної інфи не знайшов.

Давайте з'ясуємо це разом ?

Іще момент: якщо обслуговуватися у різних ОД, то різна олива по-любому змішається в двигуні (ніхто не чакає довго поки стече стара). Може це і не фатально, та у ОД солідної контори (в одній країні), я думаю такі речі не повинні відрізнятися.

Оффлайн fighter1 >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 775
  • Пол: Мужской
  • Регион: Киевский
Re: Владельцы Corolla citi 1.33
« Ответ #116 : 04 Февраля 2011, 23:53:17 »
volodya327 вообще все диллеры льют тойотовское масло.....ну по крайней мере должны так делать. Ну а что 0W что 5W все одно синтетика, так что если смешается не страшно.....правда не понятно нафик лить в 1,3 0в20, вполне достаточно и 5в30, да и про самит на харьковском вооще не лестные впечатления у многих....поэтому не удивлюсь если они гонят по поводу 0в20. Вечно у них там на харьковском все не как у людей.
« Последнее редактирование: 04 Февраля 2011, 23:55:23 от fighter1 »
Лучше быть дураком среди умных, чем умным среди дураков.

Оффлайн Afox >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 45
  • Пол: Мужской
  • Регион: АР Крым
Re: Владельцы Corolla citi 1.33
« Ответ #117 : 05 Февраля 2011, 00:13:15 »
Хочу вставить свои пять копеек. Выбирал я между 1.33 и 1.6 ручка и чуть не купился на маленький расход на Сити. (впечатление после месяца эксплуатации) Мне кажется что 1.6 на трассе не всегда хватает,  а я пересел с Daewoo sens 1.33
« Последнее редактирование: 05 Февраля 2011, 00:15:28 от Afox »

Оффлайн fighter1 >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 775
  • Пол: Мужской
  • Регион: Киевский
Re: Владельцы Corolla citi 1.33
« Ответ #118 : 05 Февраля 2011, 00:19:17 »
Afox тоесть ты хочеш сказать, что стелс реально круче сверлит чем королла 1,6 ? :swoon: ну-ну
Лучше быть дураком среди умных, чем умным среди дураков.

Оффлайн Afox >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 45
  • Пол: Мужской
  • Регион: АР Крым
Re: Владельцы Corolla citi 1.33
« Ответ #119 : 05 Февраля 2011, 01:52:02 »
Afox тоесть ты хочеш сказать, что стелс реально круче сверлит чем королла 1,6 ? :swoon: ну-ну
не понял вопроса? под "стелс" ты имел ввиду сенс? я хотел сказать что от машины такого класса хотелось бы динамики и мотор 1.6 с ней справляется в натяг. Для короллы 1.6 это минимум ИМХО.