Автор Тема: Зїзди по Україні  (Прочитано 15403 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн P_Oleg >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 209
  • Пол: Мужской
  • Регион: Львовский
Зїзди по Україні
« : 14 Января 2011, 22:38:26 »
В мене тут виникла ідея. Можливо це не нова ідея, я ще не докінця перглянув форум.
Суть ідеї в чому: Цей 2011 рік назвати роком "Зїздів по Україні" Вибрати 6 міст (4 міст) України. В кожні 2 місяці(або раз на три місяці) вибирається конкретна дата і місто, і всі Тойото власники зїжджаються на вказане місце(місто). Наприклад Перший зїзд у Львові - ми ті що проживаємо у Львові маємо організувати прожиття та розваги для всіх тих хто до нас приїде - звісно ж не за свої гроші (просто все організувати - знайти готель, уточнити ціни, організувати екскурсії по місту (якщо є бажання), скласти приблизний перелік фінансових витрат для тих хто буде мати намір приїхати). А ви - організовуєте автомобілі для того щоб прибути у вказане місто (не обовязково щоб кожен їхав своїм авто - наприклад їду я  і беру ще 4 членів Тойота клубу) Витрати на дорогу діляться між всіма пасажирами - а це вже фінансове полегшення. Потім через 2-3 місяця всі зїжджаються до вас у Київ - ви займаєтесь організацією зїзду, і т.д. Щось на подобі цього. Можливо у вас вже так є і я ще не дочитався на форумі. :)
« Последнее редактирование: 18 Января 2011, 17:43:15 от P_Oleg »


Оффлайн dem0n >>

  • Член Клуба
  • *****
  • Сообщений: 5211
  • Пол: Мужской
  • Регион: Киевский
Re: Зїзди по Україні
« Ответ #1 : 14 Января 2011, 22:59:31 »
В мене тут виникла ідея. Можливо це не нова ідея, я ще не докінця перглянув форум.
Суть ідеї в чому: Цей 2011 рік назвати роком "Зїздів по Україні" Вибрати 12 міст(або 6 міст) України. В кожному місяці(або раз на два місяці) вибирається конкретна дата і місто, і всі Тойото власники зїжджаються на вказане місце(місто). Наприклад Перший зїзд у Львові - ми ті що проживаємо у Львові маємо організувати прожиття та розваги для всіх тих хто до нас приїде - звісно ж не за свої гроші (просто все організувати - знайти готель, взнати ціни, організувати екскурсії по місту, скласти приблизний перелік фінансових витрат для тих хто буде мати намір приїхати). А ви - організовуєте автомобілі для того щоб прибути у вказане місто (не обовязково щоб кожен їхав своїм авто - наприклад їду я  і беру ще 4 членів Тойота клубу) Витрати на дорогу діляться між всіма пасажирами - а це вже фінансове полегшення. Потім через місяць/два всі зїжджаються до вас у Київ - ви займаєтесь організацією зїзду, і т.д. Щось на подобі цього. Можливо у вас вже так є і я ще не дочетався на форумі. :)

Трошки внесу корективи.
Треба по регіонах як на головній сторінці форуму.
Але поки буде йти обговорення першої зустрічі то і рік мине.
Ще не було жодного разу щоб не обговорювали велику зустріч менше місяца. :pardon: :pardon: :pardon:
Але ідея ДУЖЕ цікава. :thumpup: :thumpup:
Знаешь - не говори, сказал - не пиши, написал - не подписывай, подписал - не удивляйся….

Я не бабник! Я просто боюсь спать один...

"Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом.."

Оффлайн P_Oleg >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 209
  • Пол: Мужской
  • Регион: Львовский
Re: Зїзди по Україні
« Ответ #2 : 14 Января 2011, 23:20:33 »
Для того щоб обговорення не проходило дуже довго - потрібно провести голосування - саме звичайне голосування(як на виборах президента України). Наприклад план на 2012 рік починати складати вже осінню 2011 щоб був час на обговорення і роздуми.
На голосування винести міста і приблизні дати зустрічей - і хай форумчани голосують - і саме ці голосування вирішать в якому місті і в який час має відбутись зїзд - і не потрібно довго обговорювати. Обговорювати лише дрібні організаційні питання а не час і місце зустрічі. :)
« Последнее редактирование: 18 Января 2011, 10:05:26 от sanset »


Оффлайн Stalker >>

  • Член Клуба
  • Санитар форума 2015
  • *****
  • Сообщений: 4271
  • Пол: Мужской
  • Регион: Одесский
Re: Зїзди по Україні
« Ответ #3 : 15 Января 2011, 00:58:30 »
Идея - блеск !!!   вот реализовать это... :swoon:...все на раппоте или ещё чего...сложно....как собираются в Одессу - то человек 40...как приезжают - то 5...... :pardon:
Все написанное является случайным набором букв, все совпадения с осмысленными словами, являются либо случайностью, либо пародией на слова

Оффлайн dem0n >>

  • Член Клуба
  • *****
  • Сообщений: 5211
  • Пол: Мужской
  • Регион: Киевский
Re: Зїзди по Україні
« Ответ #4 : 15 Января 2011, 08:23:42 »
Идея - блеск !!!   вот реализовать это... :swoon:...все на раппоте или ещё чего...сложно....как собираются в Одессу - то человек 40...как приезжают - то 5...... :pardon:

ФАКТ!!!!!!
Знаешь - не говори, сказал - не пиши, написал - не подписывай, подписал - не удивляйся….

Я не бабник! Я просто боюсь спать один...

"Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом.."

Оффлайн Проня Прокопівна >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 605
  • Пол: Женский
  • Регион: Львовский
Re: Зїзди по Україні
« Ответ #5 : 16 Января 2011, 14:52:21 »
Добре би якось спочатку з тойотольвів`янами зустрітись.А мовні провокації тут краще пропускати. :beat:
В мене тут виникла ідея. Можливо це не нова ідея, я ще не докінця перглянув форум.
Суть ідеї в чому: Цей 2011 рік назвати роком "Зїздів по Україні" Вибрати 12 міст(або 6 міст) України. В кожному місяці(або раз на два місяці) вибирається конкретна дата і місто, і всі Тойото власники зїжджаються на вказане місце(місто). Наприклад Перший зїзд у Львові - ми ті що проживаємо у Львові маємо організувати прожиття та розваги для всіх тих хто до нас приїде - звісно ж не за свої гроші (просто все організувати - знайти готель, взнати ціни, організувати екскурсії по місту, скласти приблизний перелік фінансових витрат для тих хто буде мати намір приїхати). А ви - організовуєте автомобілі для того щоб прибути у вказане місто (не обовязково щоб кожен їхав своїм авто - наприклад їду я  і беру ще 4 членів Тойота клубу) Витрати на дорогу діляться між всіма пасажирами - а це вже фінансове полегшення. Потім через місяць/два всі зїжджаються до вас у Київ - ви займаєтесь організацією зїзду, і т.д. Щось на подобі цього. Можливо у вас вже так є і я ще не дочитався на форумі. :)
МЕРТВІ БДЖОЛИ НЕ ГУДУТЬ

Оффлайн MV Шурик >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 1043
  • Пол: Мужской
  • Регион: Черкасский
Re: Зїзди по Україні
« Ответ #6 : 16 Января 2011, 16:42:02 »
В мене тут виникла ідея. Можливо це не нова ідея, я ще не докінця перглянув форум.
Суть ідеї в чому: Цей 2011 рік назвати роком "Зїздів по Україні" Вибрати 12 міст(або 6 міст) України. В кожному місяці(або раз на два місяці) вибирається конкретна дата і місто, і всі Тойото власники зїжджаються на вказане місце(місто). Наприклад Перший зїзд у Львові - ми ті що проживаємо у Львові маємо організувати прожиття та розваги для всіх тих хто до нас приїде - звісно ж не за свої гроші (просто все організувати - знайти готель, взнати ціни, організувати екскурсії по місту, скласти приблизний перелік фінансових витрат для тих хто буде мати намір приїхати). А ви - організовуєте автомобілі для того щоб прибути у вказане місто (не обовязково щоб кожен їхав своїм авто - наприклад їду я  і беру ще 4 членів Тойота клубу) Витрати на дорогу діляться між всіма пасажирами - а це вже фінансове полегшення. Потім через місяць/два всі зїжджаються до вас у Київ - ви займаєтесь організацією зїзду, і т.д. Щось на подобі цього. Можливо у вас вже так є і я ще не дочитався на форумі. :)

Підтримую!!!!!!   Це дуже гарна ідея, хочаб раз на квартал (3 місяці) Зїзджатись в якомусь обласному центрі (можна і частіше як на мене), так ми більш будимо блищими і дружніми!!!

Оффлайн ЮРА >>

  • Член Клуба
  • Черный Ниндзя
  • *****
  • Сообщений: 3269
  • Пол: Мужской
  • Регион: Ивано-Франковский
Re: Зїзди по Україні
« Ответ #7 : 17 Января 2011, 08:28:29 »
...Проня Права....
...тим паче P_Oleg у нас уже давним давно так ведеться хто розпочав ну або ж подав ідею той її і тягне до кінця ....
...попробуй глянем що вийде з того) :drink:
Hybrid Synergy Drive

Оффлайн Проня Прокопівна >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 605
  • Пол: Женский
  • Регион: Львовский
Re: Зїзди по Україні
« Ответ #8 : 18 Января 2011, 01:20:38 »
Дерзай!Ми допоможемо!Нам бракує "движка" :)

...тим паче P_Oleg у нас уже давним давно так ведеться хто розпочав ну або ж подав ідею той її і тягне до кінця ....
...попробуй глянем що вийде з того) :drink:
МЕРТВІ БДЖОЛИ НЕ ГУДУТЬ

Оффлайн SWAT >>

  • Основатель Клуба
  • Черный Ниндзя
  • Посетитель
  • Сообщений: 7900
  • Пол: Мужской
  • Регион: Киевский
Re: Зїзди по Україні
« Ответ #9 : 18 Января 2011, 07:47:06 »
Экскурсии :lol: :lol: :lol:
Ты посмотри на эти лица на фотках, которые постоянно собираются :lol: :lol: :lol: какие экскурсии? :rofl:
Ну и скажу по поводу голосований :lol: гиблое это дело!
Если что то и делать, то брать создавать тему и все организовывать и там все описывать!
Лучшие подруги женщины - ее ноги, но из-за меня расходятся даже самые лучшие подруги:)))

Оффлайн P_Oleg >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 209
  • Пол: Мужской
  • Регион: Львовский
Re: Зїзди по Україні
« Ответ #10 : 18 Января 2011, 09:42:25 »
Добре би якось спочатку з тойотольвів`янами зустрітись.А мовні провокації тут краще пропускати. :beat:
Нічого немаю проти зустрічі у Львові. Просто все чекаю коли хтось з Вас назначить час і дату.Готовий і сам долучитись до визначення цього.


Оффлайн P_Oleg >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 209
  • Пол: Мужской
  • Регион: Львовский
Re: Зїзди по Україні
« Ответ #11 : 18 Января 2011, 09:43:35 »
Підтримую!!!!!!   Це дуже гарна ідея, хочаб раз на квартал (3 місяці) Зїзджатись в якомусь обласному центрі (можна і частіше як на мене), так ми більш будимо блищими і дружніми!!!
100% Підтримую.


Оффлайн P_Oleg >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 209
  • Пол: Мужской
  • Регион: Львовский
Re: Зїзди по Україні
« Ответ #12 : 18 Января 2011, 09:46:46 »
...Проня Права....
...тим паче P_Oleg у нас уже давним давно так ведеться хто розпочав ну або ж подав ідею той її і тягне до кінця ....
...попробуй глянем що вийде з того) :drink:
Я готовий.Але якщо подивитись в мій профіль то я зереєстрований не більше місяця, і не знаю як ви раніше організоввували такі заходи, і ніколи такими організаційними заходами не займався  - але ГОТОВИЙ зайнятись - ну звісно ж якщо мені в цьому допоможуть, інші учасники (на перший раз).


Оффлайн P_Oleg >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 209
  • Пол: Мужской
  • Регион: Львовский
Re: Зїзди по Україні
« Ответ #13 : 18 Января 2011, 09:55:12 »
Экскурсии :lol: :lol: :lol:
Ты посмотри на эти лица на фотках, которые постоянно собираются :lol: :lol: :lol: какие экскурсии? :rofl:
Ну и скажу по поводу голосований :lol: гиблое это дело!
Если что то и делать, то брать создавать тему и все организовывать и там все описывать!
Добре, тоді розкажіть що у вас відбувається на зїздах? а то я не докінця розумію що ви на них робите? :D Тільки  :drink: :drink: :drink: :drink: :D :D ?


Оффлайн SANSET >>

  • Член Клуба
  • Черный Ниндзя
  • *****
  • Сообщений: 3249
  • Пол: Мужской
  • Регион: Киевский
  • Автомобиль: Toyota Camry V50, Toyota Corolla E120HB
Re: Зїзди по Україні
« Ответ #14 : 18 Января 2011, 10:08:58 »
Ребята! Не флудить!!! Есть дельные предложения - воплощайте в жизнь, нет таковых - тему в топку!
Только дурак нуждается в порядке — гений господствует над хаосом! Альберт Эйнштейн