Автор Тема: Проблема зі швидкістю автомобіля  (Прочитано 5379 раз)

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн Leghkij >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 15
  • Регион: Киевский
Проблема зі швидкістю автомобіля
« : 29 Января 2017, 16:38:26 »
Доброго дня, справа в тому, що нещодавно купив автомобіль із встановленим дизельним двигуном тойота і тойотовською коробкою, якою саме не можу зрозуміти, отож у мене така ситуація,  на автомобілі не підключений тахометр і спідометр,  і ось сьогодні по gps перевірив швидкість і максимальна яку я зумів з неї вижати була десь до 100 км. Коли їду пятою, так, що дуже на газ давити, то авто їде десь 60. Мені здається, що волга з таким мотором має швидше їхати. Допоможіть мені розібратись і виявити в чому це може бути справа. Навіть не знаю, що робити замінювати коробку, чи міст, чи те і інше. :kolobok_bc:
« Последнее редактирование: 15 Апреля 2017, 21:16:49 от Leghkij »

Оффлайн sergey2 >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 1713
  • Регион: Тернопольский
Re: Проблема зі швидкістю автомобіля
« Ответ #1 : 29 Января 2017, 19:25:51 »
Поміняйте редуктор  по передаточним числам під цей мотор, не знаю як ви це реалізуєте,  бо на місце нерозрізного моста, прийдеться поставити незалежну підвіску, люди звичайно таке роблять, але бюджет і тд, вносить свої корективи, є ще варіант поставити міст від чайки, але не памятаю його передаточних,  також можливо поставити коробку волговську, але це ще затратніше ніж заміна редуктора, там потрібно робити на координатному  перехідну пластину і гратись з шліцевою вала, ну і не факт, що коробку не перемеле з часом.

Оффлайн Leghkij >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 15
  • Регион: Киевский
Re: Проблема зі швидкістю автомобіля
« Ответ #2 : 29 Января 2017, 19:39:09 »
Я вже також думав поставити скоросний мост від волги він здається одинаковий як у чайки. Ну свій мост я ще думаю порахую передаточні числа, але чи буде ефект від заміни моста? А що коробку волговську можливо поставити на Тойотовський мотор? А чи реально такими маніпуляціями зробити швидкість білшу, бо мені один порадив, що що цей мотор слабий і півтора тонну волгу тяжко тягнути, але максимум 93 це реально мало. От де таких людей знайти, щоб змогли підібрати оптимальний варіант

Оффлайн sergey2 >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 1713
  • Регион: Тернопольский
Re: Проблема зі швидкістю автомобіля
« Ответ #3 : 29 Января 2017, 23:52:32 »
Волги комплектувались з заводу тойотовськими двигунами, попробуйте знайдіть таку тех інформацію, швидкість залежить від передаточних чисел коробки і редуктора, від двигуна це не дуже залежить,  коробку можна поставити волговську, потрібно точити перехідну пластину для приєднання двигуна і коробки, але виникне багато нюансів, не люблю кнопати, як хочете , можу в телефонному режимі довго і популярно розжувати, якраз маю в роботі авто ЗІМ  на базі мерседес, до нього була 21 волга і ще багато чого цікавого.

Оффлайн Андрей Николаевич >>

  • Администратор
  • Санитар форума 2015
  • Член Клуба
  • Член Совета Клуба
  • *****
  • Сообщений: 26974
  • Пол: Мужской
  • Регион: Киевский
Re: Проблема зі швидкістю автомобіля
« Ответ #4 : 30 Января 2017, 08:47:30 »
а с мотором и коробкой всё ок?
ибо я в своём юношестве 24 волгу, в стоке, кочегарил до 110 как милую, мой максимум тогда был порядка 150 км/ч., она могла и больше, но было откровенно страшно.
« Последнее редактирование: 30 Января 2017, 08:49:38 от Андрей Николаевич »

Оффлайн sergey2 >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 1713
  • Регион: Тернопольский
Re: Проблема зі швидкістю автомобіля
« Ответ #5 : 30 Января 2017, 09:53:05 »
Стоковую то можно, ему свапнули двигатель и коробку а про редуктор не подумали, потом по ходу сбагрили этот головняк, теперь ему нужно узнать число редуктора под этот комплект от тоёты и думать что воткнуть вместо волговского.

Оффлайн Leghkij >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 15
  • Регион: Киевский
Re: Проблема зі швидкістю автомобіля
« Ответ #6 : 30 Января 2017, 14:46:18 »
а с мотором и коробкой всё ок?
ибо я в своём юношестве 24 волгу, в стоке, кочегарил до 110 как милую, мой максимум тогда был порядка 150 км/ч., она могла и больше, но было откровенно страшно.
Компресію то не міряв, Мотор ніби рівно працює, масло не бере, не димить. В коробці то щось де дуже перша і друга вмикаються передачі, а так теж ніби нормальна

Оффлайн Leghkij >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 15
  • Регион: Киевский
Re: Проблема зі швидкістю автомобіля
« Ответ #7 : 30 Января 2017, 14:56:18 »
Стоковую то можно, ему свапнули двигатель и коробку а про редуктор не подумали, потом по ходу сбагрили этот головняк, теперь ему нужно узнать число редуктора под этот комплект от тоёты и думать что воткнуть вместо волговского.
Передаточне число я то дізнаюсь яке на редукторі, а якщо поставить швидкістну крайслеровскую пару 3,58 (43/12), це  виправить ситуацію?

Оффлайн sergey2 >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 1713
  • Регион: Тернопольский
Re: Проблема зі швидкістю автомобіля
« Ответ #8 : 30 Января 2017, 22:35:17 »
Треба взнати яка йшла з цим мотором і коробкою, а потім можна підбирати хоч крайслер, хоч що хочеш, тоді зіичайно виправить.

Оффлайн игорь ом >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 227
  • Пол: Мужской
  • Регион: Полтавский
Re: Проблема зі швидкістю автомобіля
« Ответ #9 : 31 Января 2017, 08:18:13 »
неразрезной волговский мост полное гуавно. а ставить туда что нибудь нормальное стоит денег. по-этому поигрались и продали. идете на волговский форум, там все разжовано

Оффлайн Gebas >>

  • Член Клуба
  • *****
  • Сообщений: 2677
  • Пол: Мужской
  • Регион: Одесский
Re: Проблема зі швидкістю автомобіля
« Ответ #10 : 03 Февраля 2017, 09:41:10 »
Впервые вижу чтоб у нас на форуме выгоняли человека просящего совета/помощи... Не тот нынче клуб стал, не тот...

Оффлайн Gebas >>

  • Член Клуба
  • *****
  • Сообщений: 2677
  • Пол: Мужской
  • Регион: Одесский
Re: Проблема зі швидкістю автомобіля
« Ответ #11 : 03 Февраля 2017, 09:44:37 »
З.Ы. ставь мотор 2JZ и будет счестье)
Шутка конечно.
Начни с проверки двигателя и кпп, кстати автомат или механика? , и поищите, как уже советовали, инфо о волгах с заводскими моторами тойота.

Оффлайн Leghkij >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 15
  • Регион: Киевский
Re: Проблема зі швидкістю автомобіля
« Ответ #12 : 03 Февраля 2017, 09:50:35 »
Впервые вижу чтоб у нас на форуме выгоняли человека просящего совета/помощи... Не тот нынче клуб стал, не тот...
До речі це точно

Оффлайн sergey2 >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 1713
  • Регион: Тернопольский
Re: Проблема зі швидкістю автомобіля
« Ответ #13 : 03 Февраля 2017, 22:20:20 »
Я подозреваю, что фраза иди на волговский  форум, имела иной  смысл  чем прогнать человека, а подразумевала поиск информации ещё и на другом ресурсе . :pleasantry:

Оффлайн игорь ом >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 227
  • Пол: Мужской
  • Регион: Полтавский
Re: Проблема зі швидкістю автомобіля
« Ответ #14 : 04 Февраля 2017, 15:46:16 »
https://www.drive2.ru/communities/951/forum/7317056