Автор Тема: Стук в колесе или стойка  (Прочитано 36341 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн speedy_fly >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 160
  • Пол: Мужской
  • Регион: Львовский
Re: Стук в колесе или стойка
« Ответ #90 : 23 Февраля 2011, 07:08:36 »
В мене теж з похолоданнями появився стук ззаду справа... але до ТО було ше місяць - півтора, подумав шо заодно зроблять і те.
Приїхав на Діамант на ТО, сказав про стук. Віддали машину, кажуть буде все ок (але я думаю шо за стук забули), короче стук не пропав. З свого досвіду я подумав на стойку відразу (мав подібну ситуацію в старій машині). Приїхав на Діамант кажу так і так, стук не пропав думаю шо стойка. Машину поставили на стенд, результати показали шо з стойками все супер (ага, щас....:) ) але сказали шо клацають супорта і шо зробили профілактику. Стук не пропав:) Приїхав знову - вирішили шо стукає задня полка, за годину часу її пошумили і я виїхав:) Стук не пропав. Через пару днів приїхав на Діамант і знову "обрадував" їх шо стук є. Мені виділили майстра якого я покатав пару хвилин. Машину забрали на 1.5 години. Віддали, виявилось шо таки проблема була в  стойці:), поміняли по гарантії. Стук пропав.
Вот така от епопея:) В принципі я здоволений, помимо заміни стойки зробили ще купу корисного і бесплатно, ну і я вже натрейнався непогано в мотогонки грати (в Діаманті плейстейшен стоїть:) )
 

Оффлайн G@RIC >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 596
  • Пол: Мужской
  • Регион: Днепропетровский
Re: Стук в колесе или стойка
« Ответ #91 : 23 Апреля 2011, 16:01:52 »
У меня этот стук пропал, когда поменяли втулки переднего стабилезатора
Ну а вообще, каждый стук индивидуальная проблема "может быть что угодно"
« Последнее редактирование: 23 Апреля 2011, 16:03:55 от G@RIC »
"Я знаю только то, что ничего не знаю, но другие не знают и этого."
                                  др.греч. философ "СОКРАТ"