Автор Тема: гул справа перед  (Прочитано 5353 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Olvik >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 8
  • Пол: Мужской
  • Регион: Ивано-Франковский
гул справа перед
« : 20 Октября 2012, 08:23:21 »
Привіт шановні форумчани!
Звати Віктор , і бтльше року став власником тайота корола. :pleasantry:
На форум заходив читав та не писав нічого ,але не вдається рішити однієї проблеми  :swoon: ось і вирішив звернутись до общини тайотників .
Проблема наступна..... в любому випадку чути гул від колеса правої сторони!!!!! варіант підшипника під сумнівом (міняли) гул не пройшов
збільшився можливо??? обєктивно оцінювати не можу а то вже вслухаюсь як хворий !!!!!
Раніше коли їхав на Київ то на хорошому покритті як би гул пропадав і тільки виражався при проїзді кускив не якісного покриття (не гладкого)
Добре чути на невеликих швидкостях і особливо при гальмуванні коли пригальмовуєш і аж до зупинки чути гул що понижається!!!!
Із гарантійщиком прийняли рішення проточити диски лигенько - не помогло :o :beat:
Потім міняли вже раз всі колеса із нового яріса що стояв на тесті в салоні ( тут вроді був прогрес) то звук інший то ми вже за-ї-сь слухати) вроді і був звук але інший але менший!!!!!!  завжди і час підпирає от і не рішили що!!!!! після міняли підшипник і нічого далі гуде//////// :kolobok_bc:
Машина 2009 - перша власниця взяла в 2010 із салону в 2011 я забрав - ось і до тепер

Хто може помогти !!! велком!!!!! я в боргу не залишусь!!!! реально достало вроді і машина не останнє г-о (перша тайота у мене) до того мерс? ауді? нове шевроле лацетті? тайота  між ними ще були інші (різні)
Авто це моє хоббі - не перекупщик - цікавлюсь автоновинами - подобається авто як !!!!!  зову її ласточкою/////

Но осад росте на марку тайота!! :beat:


Оффлайн Веталь Королла >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 47
  • Регион: Киевский
Re: гул справа перед
« Ответ #1 : 20 Октября 2012, 11:25:56 »
может не правильно поставили новый подшипник и в нем таки есть причина???

Оффлайн ESS >>

  • Член Клуба
  • *****
  • Сообщений: 2025
  • Пол: Мужской
    • http://www.zeo.ua
  • Регион: Одесский
Re: гул справа перед
« Ответ #2 : 20 Октября 2012, 12:34:50 »
А точно гул спереди справа???

Может гул просто спереди??? Тогда вполне возможно что коробка. Коробка 6-и ступенчатая? Есть у них такая проблема.

Го я все же склонен к резине. Тем более, что говоришь при замене звук поменялся, то может резина дает! А ступица не греется?

как вариант загнать машину на катки и покрутить колеса.
А на душе ВЕСНА!!!

Оффлайн barmaleyhunter >>

  • Член Клуба
  • Партнёр Клуба
  • *****
  • Сообщений: 1492
  • Пол: Мужской
  • Регион: Одесский
Re: гул справа перед
« Ответ #3 : 20 Октября 2012, 18:46:57 »
После замены подшипника гул остался сразу или появился через время?

Оффлайн Olvik >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 8
  • Пол: Мужской
  • Регион: Ивано-Франковский
Re: гул справа перед
« Ответ #4 : 21 Октября 2012, 20:21:20 »
Привіт!
Гул після того як поміняли підшипник залишився сьогодні іхав в містечко Бурштин і здається мені що звук став чіткіше виражений із ліва панове вибачте що ввожу в оману якщо сидіти за кермом то ліва рука ліва  :beat:от блін написав права!!! Бо я вже втомився із цим блінннн!!!!
Звук чіткіше я маю на увазі на гарно покладеному асфальті прослуховується що щось гуде і це явно не колеса!!!!!
Завтра буду звонити і домовлятись знову кидати іншу резину і далі !!!!!
Але є одне но!!!! Цей гул було ще чути і на зимових колесах в кінці зими цього року то думаю що всеж таки питання не коліс но!
Будемо боротись
Дякую хто висловлює якусь хоть гадку думку :thumpup:

Оффлайн Olvik >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 8
  • Пол: Мужской
  • Регион: Ивано-Франковский
Re: гул справа перед
« Ответ #5 : 21 Октября 2012, 20:22:26 »
Автомат коробка умене блін ось  :(

Оффлайн Хариссон >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 646
  • Пол: Мужской
  • Регион: Киевский
Re: гул справа перед
« Ответ #6 : 22 Октября 2012, 09:47:00 »
Я на Лексусе передние подшипники из за резины поменял, тоже гул был. По любому попробуй резину поменять.
Lexus RX 350;Lexus IS 200 Sport Cross; Hundai Elantra;
Не мы такие - жизнь такая.....
Была такая страна, и я видел как ее не стало.....

Оффлайн ESS >>

  • Член Клуба
  • *****
  • Сообщений: 2025
  • Пол: Мужской
    • http://www.zeo.ua
  • Регион: Одесский
Re: гул справа перед
« Ответ #7 : 22 Октября 2012, 11:20:58 »
Я на Лексусе передние подшипники из за резины поменял, тоже гул был. По любому попробуй резину поменять.

Заднюю левую ступицу заменил из-за резины!
А на душе ВЕСНА!!!

Оффлайн monarch >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 279
  • Пол: Мужской
  • Регион: Одесский
Re: гул справа перед
« Ответ #8 : 23 Октября 2012, 10:14:40 »
Привіт!
Гул після того як поміняли підшипник залишився сьогодні іхав в містечко Бурштин і здається мені що звук став чіткіше виражений із ліва панове вибачте що ввожу в оману якщо сидіти за кермом то ліва рука ліва  :beat:от блін написав права!!! Бо я вже втомився із цим блінннн!!!!
Звук чіткіше я маю на увазі на гарно покладеному асфальті прослуховується що щось гуде і це явно не колеса!!!!!
Завтра буду звонити і домовлятись знову кидати іншу резину і далі !!!!!
Але є одне но!!!! Цей гул було ще чути і на зимових колесах в кінці зими цього року то думаю що всеж таки питання не коліс но!
Будемо боротись
Дякую хто висловлює якусь хоть гадку думку :thumpup:


Еще не лишне было бы проверить масло в коробке и редукторе - у многих тойот разделены. На коробке проверяется щупом, а на редукторе есть контролька. Я так попал с машиной жены АКПП - меняли олухи масло в коробке, слили и с редуктора, а залили только в коробку - итог редуктор загремел, уже 2 недели машина на приколе + неслабо по деньгам на ремонт.

А с резиной, если нет хорошей заведомо тихой - пусть на вулканизации поставят 2 лысых колеса и проедь по гладкому асфальту - ну попадешь на 100 грн за перебортировку. Сейчас буду переобувать на зиму уже готовлюсь, т.к. знаю по прошлому году что моя зимняя шумит.

Подшипник ступицы в движении проверить очень просто. Если подозрение на левый (это левая рука  :thumpup: не правая :stop:), то при движении змейкой (повиляй по дороге) гул будет переменный то сильнее то слабее. Притом отчетливо слышно уже на 40-60 км\ч.

Успехов!

Оффлайн omni >>

  • Кандидат
  • ***
  • Сообщений: 465
Re: гул справа перед
« Ответ #9 : 23 Октября 2012, 13:26:45 »
хороший звук всегда наружу вылезет))

Оффлайн Olvik >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 8
  • Пол: Мужской
  • Регион: Ивано-Франковский
Re: гул справа перед
« Ответ #10 : 23 Октября 2012, 22:57:58 »
Понято! принято! записано! ;)
Значить набрав я вже їді ї план дій такий : :aggressive:
- маю нову запаску (вуаля) ставлю і на гарантійку будемо слухати із Романом так звати старшого по гарантії
- далі маю зимову Гудіки не погані два сезони резина в дужжжжжже доброму стани на дисках !!!! в багажник і до гарантійщиків будемо слухати
- третій крок міняємо із нової на мою із тестової і слухаємо!!!! плануватиму це на один день щоб одразу все і мати загальну картину!!!
Про коробку ,тобто масло в ній обовязково спитаю та перевіримо загалом туди ніби не лізли але?  :beat:
дякую за коменти - будемо рити.

Оффлайн barmaleyhunter >>

  • Член Клуба
  • Партнёр Клуба
  • *****
  • Сообщений: 1492
  • Пол: Мужской
  • Регион: Одесский
Re: гул справа перед
« Ответ #11 : 24 Октября 2012, 02:11:08 »
Пускай проверят полностью привод!!!!!

Оффлайн ataman >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 164
  • Пол: Мужской
  • Регион: Николаевский
Re: гул справа перед
« Ответ #12 : 24 Октября 2012, 22:07:16 »
Еще не лишне было бы проверить масло в коробке и редукторе - у многих тойот разделены. На коробке проверяется щупом, а на редукторе есть контролька. Я так попал с машиной жены АКПП - меняли олухи масло в коробке, слили и с редуктора, а залили только в коробку - итог редуктор загремел, уже 2 недели машина на приколе + неслабо по деньгам на ремонт.
Видимо из-за таких олухов, с тех пор все акпп тойоты пошли с совместной смазкой с редуктором, как и у данной короллы ))

Оффлайн Olvik >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 8
  • Пол: Мужской
  • Регион: Ивано-Франковский
Re: гул справа перед
« Ответ #13 : 22 Марта 2013, 22:45:09 »
Привіт всім знову , і одразу вибачте що так довго ... Робота і справи... Будьвони не ладні ... Але без них нікуди , і ніяк
Ну ось по порядку.
- вгадайте із трьох ( коробку ми таки , кололи і міняли, в ній внутрощі
- вгадайте з першого ( нічого не помінялось
- вгадувати не потрібно ( іду з понеділка знову виносити мозок ,або все реште
 
 Це посто с...ка якась із цим гулом
Просто повертаєш із двора на центральну дорогу ( тобто швидкість дуже мала ) і пратично під прямим кутом) і чуєш як хр знає в чому ти ідеш а не в тайоті ... Та вибачте мене власники
Гул я описати не берусь бо він голосний та я незнаю що вже і думати його характер можна приписати до багато чого . У мене це не перше авто і не перший рік за кермом і я НЕЗНАЮ що ?
Гул є як вправо виворот керма так і в ліво він присутній і коли прямо ідеш 50 - 60 км/ год і коли пригальмовуєш до повноі зупинки чути вже при шв 20 км год і до практичноі зупинки
Діла не веселі і враження складається про тайоту ,,,,,,, ця марка є основоположником в цілій культурі виробничих процесів та управлінню якості     Але !!!!
Далі буде
Буду вдячний навіть за будь які підказки та поради

Оффлайн Андрей.ко >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 25
  • Регион: Львовский
Re: гул справа перед
« Ответ #14 : 13 Мая 2014, 13:23:02 »
ну як там справи? знайшли причину?