Регионы > ЛЬВОВ

помогите контактами проверенных людей для ревизии/восстановления рулевой рейки

(1/4) > >>

ДимаГыСы:
Куда обратиться во Львове человеку, чтоб не развели ( он иностранец) у него проблемы с рулевой рейкой на lexus ls460. Буду признателен за контакты. Там хохма полная, этот чудак англоговорящий гуглтранслейтером на украинский переводит и на русском лексус клубе пишет)))

banzai:

--- Цитата: ДимаГыСы от 05 Сентября 2018, 16:16:15 ---Куда обратиться во Львове человеку, чтоб не развели ( он иностранец) у него проблемы с рулевой рейкой на lexus ls460. Буду признателен за контакты. Там хохма полная, этот чудак англоговорящий гуглтранслейтером на украинский переводит и на русском лексус клубе пишет)))

--- Конец цитаты ---
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

jdanielca:
Дякую Dima !!

Привіт, хлопці, я шукаю спеціаліста toyota / lexus у Львові. Хто-небудь з вас знає хорошу механіку у Львові? Lexus поставив діагноз, що мені потрібен новий рульовий дефіцит, через те, що вода потрапляє в частину ( www.lexusparts...THGL46FX75007283&Filter=()&Location=front-steering-gear-link,,44200 ), оскільки вона не ремонтує деталі (як і очікувалося). Я знайшов декілька місць, які відновлюють та відновлюють цю частину, але вони не знаходяться у Львові, Я включаю посилання.

1. Я б вважав за краще це робити локально, якщо це взагалі можливо. Будь-які рекомендації?

2. Якщо це неможливо зробити локально, мені все одно потрібне надійне місце для видалення рульової рейки та повторного встановлення, коли це буде зроблено.

Я канадський, і цей пост був перекладений з англійської з використанням перекладача google. Будь ласка, допоможіть, якщо це можливо.

ДимаГыСы:
Luckily I created a topic here. Otherwise You would be still looking for "vocabulary mechanic" :rofl: :rofl: :rofl:

jdanielca:
 %) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

Перейти к полной версии