Автор Тема: эмулятор CD чейнджера типа yatour или xcarlink в штатный разъем ГУ.  (Прочитано 6003 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн depoll >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 520
  • Пол: Мужской
  • Регион: Днепропетровский
Подскажите, кто то ставил\покупал себе такой девайс. Где покупали и сами ставили или на сто умельцы ставили?

Оффлайн SANSET >>

  • Член Клуба
  • Черный Ниндзя
  • *****
  • Сообщений: 3249
  • Пол: Мужской
  • Регион: Киевский
  • Автомобиль: Toyota Camry V50, Toyota Corolla E120HB
http://www.toyota-club.com.ua/forum/index.php?topic=27558.285, Ответ #297.
Если интересно, могу в личку контакты конторы запулить.
Только дурак нуждается в порядке — гений господствует над хаосом! Альберт Эйнштейн

Оффлайн depoll >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 520
  • Пол: Мужской
  • Регион: Днепропетровский
http://www.toyota-club.com.ua/forum/index.php?topic=27558.285, Ответ #297.
Если интересно, могу в личку контакты конторы запулить.

а затулите мне контакты конторы

Оффлайн depoll >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 520
  • Пол: Мужской
  • Регион: Днепропетровский
есть идея купить этот девайс на ибее, на ибее цена колеблется от 27 до 80 уе в зависимости от производителя. может кому еще надо давайте кооперироваться.

Оффлайн Basurman >>

  • Член Клуба
  • *****
  • Сообщений: 3447
  • Пол: Мужской
  • Регион: ------------------------
есть идея купить этот девайс на ибее, на ибее цена колеблется от 27 до 80 уе в зависимости от производителя. может кому еще надо давайте кооперироваться.
Давай. Коль чего звони: Опидисят9восьмсят8пять7Адын
Не спеши, а то успеешь
Жить надо просто - есть грубую пищу, пить чистую воду, спать на холоде, пользовать винду!
Скороговорка: возле ямы холм с кулями, выйду ль на холм куль поправлю.

Оффлайн НемитаСвиня >>

  • Посетитель
  • Сообщений: 15
  • Регион: Львовский
минулого тижня поставив собі ятура, купував на ебаї. Брав той комплект, що з блютузом (за 77?).

В моїй CV R1 з установкою проблем не було, ставив сам, наперед проштудіював оригінальні мануали щоб побачити як зняти бленди на консолі (де кліпси/гачки тримають і в яку сторону тягнути). Та інструкція що іде в комплекті звісно до задниці.

Окрім самих пластикових деталей консолі прийшлося відповідно відключати кнопку ВКЛ мотора, прикурювач, знімати блок управління кондиціонером, рамку в якій індикатори наявності ключа, подушки і вмикач обох поворотників.

З інструменту знадобились пластикові клини, щоб не подрапати консоль (альтернативно можна обмотати шматою викрутку), ключ з гнучким подовжувачем з головкою на 10 *здається, викрутка хрест.

На разі опробував тільки музику по блютузу з телефону слухати - звук не фонтан, але слухати можна, зрідка бувають обриви десь на 2 секунди, але все автоматично конектиться.

З карточки і через USB ще не пробував. ipod через USB не підтримується, для цього треба інший ятур брати але я планую оригінальний адаптер відшукати тільки потрібно у-кабель для розгалуження і от не знаю чи не буде це все конфліктувати тоді з ятуром - воно ж усе через CD-changer підключається. Фотки викладу як додому доберусь.
2005 TOYOTA COROLLA VERSO (AUR10L-GRFEXW) 2.2 D-CAT